+385 95 8948362    skolanogometankarbanasi1910@gmail.com

Pioniri i mlađi pioniri Arbanasa u 34. kolu Prve Dalmatinske nogometne lige gostovali su na Poljudu. Bilo je to ujedno i posljednje ovosezonsko kolo u kojem je splitski Hajduk ipak pokazao da je u ovome trenutku prejak za "crveno-crne" i s dvije pobjede je ispratio Zadrane pur Krševanovog grada. Pioniri su pružili jak otpor, čak bili i blizu iznenađenja, dok su mlađi pioniri doživjeli uvjerljiv poraz.

Pioniri "crveno.crnih" umalo su iznenadili splitske "bile"

Pioniri Arbanasa u 34. kolu poraženi su na Poljudu od splitskog Hajduka rezultatom 3:2. Utakmica nije dobro krenula za Arbanase koji su u 1. minuti bili u rezultatskom zaostatku nakon što je Ivan Vetma pogodio za 1:0. U 15. minuti "crveno-crni" su zaslužili jedanaesterac, a precizan s bijele točke bio je Toni Živković. Isti igrač četiri minute kasnije pogađa za potpuni preokret i veliko slavlje Arbanasa. Imali su "crveno.crni" prigodu otići na 1:3, ali...Drugo poluvrijeme donosi energetski pad Arbanasa i novi preokret. Tomislav Kujundžić u 50. minuti zabija za 2:2, a Marko Bilić u 67. svojim pogotkom donosi slavlje Splićanima. Čestitke Arbanasima na velikom otporu favoriziranom Hajduku.

Sastav pionira: Jurišić, Galešić, Tomašković, Živković, Mamić, Božić, Vrkić, Radić, Perinović, Ročak, Mataija. Još su igrali: Jurjević, Pedišić, Perko, Čirjak. Trener: : Marijan Maruna.

Mlađi pioniri Arbanasa uvjerljivo su poraženi na Poljudu

Mlađi pioniri nisu uspjeli pružiti pravi otpor momčadi Hajduka. Arbanasi su na Poljudu uvjerljivo poraženi rezultatom 10:1. Od prve minute splitski "bili" zagospodarili su travnjakom i kažnjavali sve pogreške "crveno crnih". U redovima Hajduka bila su dva trostruka strijelca, Toma Vukas (10', 15', 34'), Roko Smodlaka (18', 40', 43') i jedan dvostruki Matej Bubalo (8', 39'), a njima su se sa po jednim pogotkom pridodali Antonio Tomaš (46') i Filip Zubak (50'). Počasni pogodak za Arbanase postigao je Duje Lemezina u 48. minuti dvoboja.

Sastav mlađih pionira: Palameta, Vuković, Džaja, Laća, Veršić, Aunedi, Čulina, Vedrić, Rogić, Kvartuč, Gladović. Još su igrali: Lela, Borović, Lemezina, Matošević, Ostojić. Trener: : Karlo Tomljenović.