+385 95 8948362    skolanogometankarbanasi1910@gmail.com

U 7. kolu Druge Dalmatinske nogometne lige kadeti i juniori Arbanasa na travnjaku Športskog centra Višnjik ugostili su vršnjake Jadrana KS. I odigrali su dvije vrlo dobre utakmice ostvarivši jednu pobjedu i jedan remi. Kadeti su u pravoj golijadi uvjerljivo svladali vršnjake iz Kaštel Sućurca rezultatom 8:4, dok su juniori u tvrdoj utakmici odigrali 0:0. I jedni i drugi zajedno s njihovim trenerima zaslužuju sve čestitke za pruženo u ova dva dvoboja.

Kadeti Arbanasa "pomeli" su vršnjake iz Kaštel Sućurca (foto: Nenad Opačić)

Kadeti Arbanasa pružili su fantastičnu partiju i osvojili tri boda u dvoboju koji je ponudio čak dvanaest pogodaka što je svojevrsni raritet. Otvaranje utakmice momčadi Harija Rančića bilo je furiozno. Već u 1. minuti trostruki strijelac Gabrijel Predovan načeo je mrežu Kaštelana, a isti igrač devet minuta kasnije povisio je na 2:0. U 17. minuti priključuje mu se četverostruki strijelac Lovre Uglešić sa svojim prvim pogotkom, Nakratko gosti smanjuju preko trostrukog strijelca Ivana Perkovića u 26. minuti, da bi u 33. Uglešić zabio svoj drugi pogodak, a Predovan u 36. svoj treći. Perković u 53. zabija za Jadran, a Uglešić golovima u 61. i 65. podiže prednost "crveno-crnih" na nestvarnih 7:2. Frane Maleš (75') i Perković (79') zabijaju za Jadran, a Filip Zrilić (79') za Arbanase i konačnih 8:4.

Sastav kadeta: Perković, Kalmeta, Radošević, Kelava, Mletić, Gulan, Lomtatidze, Gospić, Predovan, Režan, Uglešić. Još su igrali: Tršić, Zrilić, Čandić, Bušić, Mišulić, Živković. Trener: : Hari Rančić.

Juniori Arbanasa odigrali su 0:0 protiv Jadrana KS (foto: Nenad Opačić)

Juniori Arbanasa su s vršnjacima Jadrana KS odigrali bez pogodaka. Bila je to tvrda utakmica u kojoj su obje momčadi teško dolazile do prigoda. Bez obzira na veliko htijenje "crveno-crnih" ovoga puta nisu uspjeli probiti čvrsti bedem gostiju. Na kraju je podjela bodova najrealniji ishod ovog susreta. Momčad Damira Ivančića dala je sve od sebe i zaslužuje čestitke na osvojenom bodu.

Sastav juniora: Kuštera, Rončević, Smolić-Antišin, Komazec, Galović, Jurko, Antišin, Vulić, Bajlo, Petani, Dadić. Još su igrali: Ukalović, Katalinić, Liović-Raspović. Trener: : Damir Ivančić.