+385 95 8948362    skolanogometankarbanasi1910@gmail.com

Odigrano je 25. kolo Prve Dalmatinske nogometne lige. Učinak Arbanasa ovoga puta bio je polovičan. Pioniri Arbanasa stigli su do još jedne domaće pobjede, na domaćem su travnjaku bili bolji od splitskog Adriatica rezultatom 3:1. Pioniri nisu bili te sreće oni su u dvoboju sa Splićanima poraženi rezultatom 0:2. U sljedećem kolu pioniri i mlađi pioniru igraju u gostima kod Abecede sporta.

Pioniri Arbanasa slavili su protiv Adriatica

Nova tri boda legla su na konto pionira Arbanasa. Toni Živković je 27. minuti svojim pogotkom doveo "crveno-crne" u vodstvo. Igrala se 34. minuta kada je lopta i drugi put završila u mreži Splićana, a strijelac pogotka bio je Mate Mamić. U 68. minuti Adriatic je nakratko vratio nadu u povoljan rezultat nakon što je Josip Perajica pogodio za 2:1. Međutim, bolju igru momčadi Marijana Marune još jednom pogotkom za konačnu pobjedu nadogradio je Mate Mamić u trećoj minuti sudačke nadoknade. Zaslužena pobjeda Arbanasa protiv kvalitetne momčadi Adriatica.

Sastav pionira: Jurišić, Radić, Galešić, Tomašković, Perović, Mamić, Ročak, Vrkić, Mataija, Perinović, Živković. Još su igrali: Bugarija, Pedišić, Perko, Čadež. Trener: Marijan Maruna.

Mlađi pioniri Adriatica bili su bolji od Arbanasa

Mlađi pioniri nisu uspjeli doći do bodova protiv vršnjaka iz Splita. Adriatic je na kraju slavio rezultatom 0:2. Anthony Tukić je u 22. minuti doveo Splićane u vodstvo. Unatoč nastojanjima 'crveno-crnih' da dođu do izjednačenja, to se nije dogodilo. U nastavku utakmice Lovre Vukušić u 52. minuti zabija za konačnih 0:2 i veliko slavlje Splićana.

Sastav mlađih pionira: Ostojić, Vuković, Džaja, Laća, Veršić, Aunedi, Čulina, Rogić, Kvartuč, Lela, Gladović. Još su igrali: Vedrić, Pavić, Mikšić, Borović, Matošević, Živković. Trener: Karlo Tomljenović.