+385 95 8948362    skolanogometankarbanasi1910@gmail.com

Iza mladih nogometaša Arbanasa vrlo je uspješan nogometni vikend u kojem su ostvarili četiri pobjede u isto toliko susreta. U Prvoj Dalmatinskoj nogometnoj ligi pioniri Arbanasa svladali su Omladinac rezultatom 2:1. Mlađi pioniri bili su još uvjerljiviji protiv momčadi iz Vranjica svladavši ih rezultatom 5:1. U Drugoj Dalmatinskoj nogometnoj ligi juniori su rezultatom 5:2 pobijedili momčad Vodica, dok su kadeti s 5:1 bili bolji protiv istog supanika u svojoj kategoriji. Čestitke zaslužuju sve četiri momčadi i njihovi treneri.

Pioniri Arbanasa slavili su protiv momčadi iz Vranjica

Pioniri Arbanasa u vodstvo su došli zgoditkom Mate Mamića u 6. minuti susreta. Iako su stvarali dosta prigoda, drugi pogodak je došao u 33. minuti kada je za 2:0 pogodio Donato Perinović. Gosti iz Vranjica golom Marina Leme iz jedanaesterca u 39. minuti tek su uspjeli malo ublažiti poraz. Više nego zaslužena pobjeda pionira Arbanasa vođenih njihovim trenerom Marijanom Marunom. U sljedećem kolu pioniri i mlađi pioniri Arbanasa gostuju u Kaštel Sućurcu kod ondašnjeg Jadrana.

Sastav pionira: Jurišić, Radić, Galešić, Tomašković, Perović, Mamić, Ročak, Vrkić, Perinović, Živković, Božić. Još su igrali: Jurjević, Bugarija, Mataija, Pedišić, Ostojić, Fabijan. Trener: Marijan Maruna.

Mlađi pioniri Arbanasa do vrha su napunili mrežu Omladinca

Mlađi pioniri Arbanasa do vrha su napunili mrežu Vodica. Seriju pogodaka otvorio je Mauro Mikšić u 4. minuti susreta. Nije se dugo moralo čekati niti na drugi zgoditak koji je djelo Maura Kvartuča. Gosti su smanjili preko Frane Markovića u 30. minuti, a onda je krenula nova serija "crveno-crnih". Josip Gladović se dvaput upisao u listu strijelaca, najprije u 34. minuti, a drugi put u 44. Točku na "i" uvjerljive pobjede Arbanasa stavio je svojim golom Adrian Ostojić u 45. minuti. Trener Karlo Tomljenović i njegova momčad zaslužili su veliki pljesak tribina.

Sastav mlađih pionira: Palameta, Vuković, Džaja, Laća, Veršić, Aunedi, Vedrić, Rogić, Kvartuč, Mikšić, Gladović. Još su igrali: Čulina, Lela, Pavić, Borović, Lemezina, Matošević, Ostojić. Trener: Karlo Tomljenović.

Juniori Arbanasa uvjerljivo su svladali Vodice

Juniori Arbanasa ostvarili su uvjerljivu pobjedu. Nije dobro krenulo za "crveno-crne" jer je u 1. minuti za vodstvo gostiju iz Vodica zabio Claudio Štavlić. Međutim, domaća momčad se ubrzo nakon toga trgla i Karlo Glavić je izjednačio u 14. minuti susreta. Preokret je donio Marul Vulić koji postiže pogodak u 26. minuti. U 60. minuti već je 3:1 kada Luka Dundović šalje loptu u mrežu Vodica. Ivica Šarić u 73. minuti vraća malu nadu Vodicama koju Antonio Petani u 78. minuti anulira svojim pogotkom. Za konačnih i uvjerljivih 5:2 egzekuciju je u 80. minuti izveo Dominik Mamić koji zajedno sa svojim suigračima i trenerom Damirom Ivančićem zaslužuje sve pohvale. U sljedećem kolu juniori i kadeti Arbanasa gostuju u Kaštel Starom kod ondašnjeg Vala.

Sastav juniora: Ukalović, Bajlo, Rončević, Mamić, Smolić-Antišin, Komazec, Galović, Antišin, Dadić, Dundović, Vulić. Još su igrali: Masnić, Travica, Mandić, Jurko, Liović-Raspović, Petani. Trener: Damir Ivančić.

Zaslužena i uvjerljiva pobjeda kadeta Arbanasa protiv Vodica

Kadeti Arbanasa zasluženo su stigli do uvjerljive pobjede protiv Vodica. U 39. minuti Gabrijel Predovan je zabio za vodstvo "crveno-crnih". Deset minuta kasnije David Kelava povisuje na 2:0. Niko Gospić svoj prvi pogodak postiže s kreča u 78. minuti. U 81. Luka Franjković nakratko smanjuje zaostatak Vodica da bi Luka Lomtatidze u 86. minuti praktički riješio pitanje pobjednika. Niko Gospić minutu kasnije postavlja konačnih 5:1 za veliko slavlje kadeta Arbanasa i njihovog trenera Harija Rančića.

Sastav kadeta: Jurišić, Kalmeta, Kelava, Strikić, Gulan, Miletić, Gospić, Predovan, Mišulić, Radošević, Lomtatidze. Još su igrali: Jurjević, Zdrilić, Čandić, Živković, Režan, Uglešić. Trener: Hari Rančić.