+385 95 8948362    skolanogometankarbanasi1910@gmail.com

Proteklog vikenda igrane su utakmice 22. kola Prve Dalmatinske nogometne lige. Pioniri Arbanasa su u golijadi sladali Slaven na gostujućem travnjaku u Trogiru. Utakmica je završila rezultatom 3:6 u korist "crveno-crnih". Mlađi pioniri nisu bili te sreće, poraženi su rezultatom 3:1 iako su prvi stigli do vodstva. Vikend ranije juniori i kadeti igrali su utakmice 14. kola Druge Dalmatinske nogometne lige. I jedni i drugi doživjeli su minimalne poraze od 2:1 na gostovanju kod Velebita u Benkovcu.

Pioniri Arbanasa gostovali su u Trogiru proteklog vikenda i u utakmici s devet zgoditaka svladali ondašnji Slaven. Već u 3. minuti Mate Mamić je doveo "crveno-crne" u vodstvo, a isti igrač stavio je točku na "i" u 69. Za Arbanase su još zabijala dva igrača i oba su bili dvostruku strijelci. Toni Živković je pogađao u 23. i 43. minuti, a Šime Ročak u 30. i 62. Za Slaven su pogotke postigli Toni Prga (16', 26') i Nino Roško (48'). Pioniri Arbanasa u svim segmentima igre bili su uvjerljivi u Trogiru i za odličnu igru i pobjedu zaslužuju sve čestitke kao i njihov trener Marijan Maruna.

Sastav pionira: Jurišić, Radić, Galešić, Perović, Mamić, Ročak, Vrkić, Perinović, Pedišić, Živković, Perko. Još su igrali: Jurjević, Bugarija, Ostojić, Fabijan. Trener: Marijan Maruna.

Pioniri Arbanasa zabili su šest pogodaka u Trogiru

Mlađi pioniri Arbanasa također su gostovali u Trogiru, ali su za razliku od starijih kolega doživjeli poraz. A sve je krenulo odlično za izabranike Karla Tomljemovića. Crveno-crni su poveli u ranoj fazi utakmice, točnije u 23. minuti. Strijelac za vodstvo Arbanasa bio je Niko Rogić. Međutim, crnih šest minuta igre od 42. do 48. minute koštali su ih bodova. Najprije je zabio Toni Nakić, a dvije minute kasnije i Luka Gruić. Pogodak kojim je zaključen ovaj dvoboj postigao je Mihael Rinčić. Arbanasima ostaje žal, ali vjerujemo da će već u sljedećem domaćem dvoboju protiv Omladinca iz Vranjica biti uspješni.

Sastav mlađih pionira: Palameta, Vuković, Džaja, Laća, Veršić, Aunedi, Čulina, Vedrić, Kvartuč, Lela, Mikšić. Još su igrali: Rogić, Pavić, Borović, Gladović, Lamezina, Matošević, Ostojić. Trener: Karlo Tomljenović.

Mlađi pioniri Arbanasa nisu imali sreće protiv Slavena

Juniori i kadeti u Drugoj Dalmatinskoj ligi nisu uspjeli do bodova protiv benkovačkog Velebita koji je na svom travnjaku slavio rezultatom 2:1. U dvoboju juniora dvostruki strijelac za Benkovčane bio je Lukas Brkljača (19', 29'), a pogodak za Arbanase djelo je Roka Travice u 75. minuti utakmice.

Kadeti Arbanasa su poraženi identičnim rezultatom. Niko Gospić je u 20. minuti doveo Arbanase u vodstvo. Međutim, to nije bilo dovoljno. Ivan Radulović je zabio za poravnanje rezultata u 38., a Lucijano Čumurdžić u 52. minuti za vrijedna tri boda Benkovčana.

Sastav juniora: Ukalović, K. Bajlo, Rončević, Antišin, Mamić, Mandić, Dadić, Jurko, Smolić-Antišin, Petani, Dundović. Još su igrali: Masnić, Travica, Galović, A. Bajlo. Trener: Josip Dadić.

Sastav kadeta: Tršić, Zrilić, Kelava, Radošević, Strikić, Miletić, Gospić, Mišulić, Lomtatidze, Kalmeta, Čandić. Još su igrali: Jurjević, Režan, Katalinić, Mamić, Živković. Trener: Hari Rančić.